Privātais mežs

Mana pieredze strādājot SIA Privātais Mežs

Mēs uzskatām, ka mūsu komandas biedri ir mūsu uzņēmuma pamats, un mēs augstu vērtējam viņu viedokli un pieredzi. Tāpēc mēs dalāmies ar viņu stāsties, parādot viņu unikālās perspektīvas un atziņas

 

Jūs varat arī apskatīt garākas intervijas ar Ivo Grigali, mūsu Mežsaimniecības speciālistu iepirkumu jautājumos un Aleksandru Kļaviņu, mūsu Izpilddirektoru.

Ģirts Kalniņš

Uzņēmumā jau 2 ,5 gadus

– Kas Tev liek palikt mūsu uzņēmumā?
Es redzu, kā uzņēmums attīstās, un es vēlos būt daļa no šī raķešu kuģa, kas iet uz augšu. Konstanta izaugsme, uzņēmumam pievienojas jauni, jaudīgi un gudri cilvēki – tas viss ir ļoti interesanti. Šeit tiek atspoguļots viss, kas man dzīvē ir svarīgs – zināšanas, kopīgi treniņi trenažieru zālē, personīgā izaugsme. Vērtības, kas uzrunā dienu no dienas.

– Kādas, Tavuprāt, ir lielākās priekšrocības, strādājot Privātajā mežā?
Viena no lielākajām ir iespēja strādāt ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Tāpat ir lieliski būt daļai no komandas, kurā visi dalībnieki vēlas attīstīties un augt. Visi ir jauni, ambiciozi un vēlas no dzīves maksimāli daudz. Mēs esam izvēlējušies ļoti labu cilvēku grupu, kas strādā uzņēmumā. Es redzu, kā jaunie puiši mainās un attīstās ne tikai kā profesionāļi, bet arī kā cilvēki un mani draugi. Tas labi atspoguļo uzņēmuma vadību un virzienu, kurā mēs ejam.

– Kā Tu aprakstītu mūsu uzņēmumu?
Es teiktu, ka par uzņēmumu daudz runā fakts, ka nedaudz vairāk kā 2 gadu laikā mēs spējām no 2 cilvēkiem izaugt par vairāk nekā 20 cilvēku komandu ar vairāk nekā 6 miljonu apgrozījumu. Un es jūtu, ka tas ir tikai sākums. Redzot visu, kas notiek, kā uzņēmums attīstās, kādi ir mūsu plāni un kā mūsu rīcība atbilst mūsu ambīcijām, es uzskatu, ka mūsu mērķi ir reāli un sasniedzami.

– Kāds ir Tavs dzīves moto?
Dzīvoju šodienai, domājot par rītdienu.

Sanita Juranča

Uzņēmumā gandrīz 2 gadus

– Kādas ir attiecības, strādājot ar komandu ikdienā?
Ļoti labas. Manā komandā cilvēkiem ir lieliska humora izjūta, tāpēc diena paiet ļoti ātri, un katra diena ar kaut ko atšķiras. Mēs arī esam ļoti atvērti un saliedēti. Esmu dzirdējusi, ka citos uzņēmumos vadība nav iejūtīga un nav pretimnākoša, pie mums tā nav.

– Kā Tu aprakstītu mūsu uzņēmumu?
Mūsdienīga darba vide. Uzņēmums, kas novērtē un rūpējas par saviem darbiniekiem. Ar šo darbu tiek nodrošināti patīkami bonusi, kas ir svarīgi cilvēkiem, kuri meklē darbu, piemēram, veselības apdrošināšana. Tā pat uzņēmums nodrošina augļus birojā ikvienam – kas ir sīkums, bet tomēr ļoti patīkami. Mums ir forši korporatīvie pasākumi, ballītes un citi komandas saliedēšanas pasākumi. 

– Kāpēc Tavs darbs Tev ir svarīgs?
Mans darbs man sniedz iespēju dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Man patīk mūsu darba vide, tas, ko daru ikdienā, un, protams, ar to saistītā finansiālā brīvība.

– Kāds ir Tavs dzīves moto?
 Man ir mērķis – regulāri pilnveidoties un kļūt labākai. Tāpēc es pastāvīgi investēju sevī, savā attīstībā un veselībā.

Vilnis Kalniņš

Uzņēmumā pusotru gadu

– Kādas, Tavuprāt, ir lielākās priekšrocības, strādājot Privātajā mežā?
Varu brīvi plānot savu ikdienu, arī personīgos plānus. Ja man nav citu plānu šai dienai – varu strādāt līdz vēlam vakaram un nopelnīt vairāk. Ja man ir plāni kopā ar ģimeni vai draugiem – visu varu paveikt tikai pāris stundās un būt brīvs. Neesi piesiets savai darba vietai.

– Kāpēc Tavs darbs Tev ir svarīgs?
Ir patīkami apzināties, ka vari palīdzēt klientiem īstenot viņu dzīves plānus. Jo vairāk problēmas spēsi atrisināt, jo veiksmīgāks būsi.

– Kā Tu palīdzi mūsu klientiem uzlabot viņu dzīvi / uzlabot viņu biznesu?
Es palīdzu cilvēkiem atrast labāko risinājumu tieši viņiem un sasniegt vēlamo rezultātu. Ir jāmāk klausīties un uzdot pareizos jautājumus. Reizēm jādomā ārpus “kastes” un jāiegulda papildu darbs, kas neietilpst manos ikdienas pienākumos, bet dienas beigās klienti to novērtē.

– Vai esi ieteicis šeit strādāt draugam? Kāpēc?
Cilvēkiem, kuriem patīk pārdošana un pašiem pārvaldīt savu laiku, vienmēr iesaku ierasties pie mums.

Oskars R. Buls

Uzņēmumā jau 2 gadus

– Kādas, Tavuprāt, ir lielākās priekšrocības, strādājot Privātajā mežā?

Es nezinu nevienu citu vietu kā šī. Šeit varam piedāvāt savas idejas vai projektus un tos īstenot, un apvienoties ar kolēģiem. Uzņēmums pastāvīgi aug un attīstās. Tas dod jaunas zināšanas un iemaņas katram šajā procesā iesaistītajam kolēģim, ko skolā reti kad iemācītos.

– Kādas ir attiecības, strādājot ar komandu ikdienā?

Izcilas. Visi cilvēki, kas strādā mūsu komandā, ir atsaucīgi, tāpēc mēs visi apmaināmies ar informāciju un varam visu apspriest. Svarīgi, ka varam runāt ne tikai par lietām, kas saistītas ar darbu, bet arī par personīgajām lietām, un atbalstīt viens otru.

– Vai esi ieteicis šeit strādāt draugam? Kāpēc?
Jā. Patiesībā šobrīd 5 uzņēmumā strādājošie cilvēki ir šeit nonākuši pēc mana ieteikuma. Jo es zinu, ka pēc mēneša, kad cilvēkiem jautās, kā jums šeit patīk, viņi atbildēs: “tā ir labākā vieta, kur esmu strādājis”. Mēs vienojam dažādus cilvēkus vienotā kultūrā, un tas veido ļoti interesantu un dinamisku darbavietu. Uzņēmums arī daudz iegulda cilvēkos – tāpēc nemeklējam hardcore profesionāļus, drīzāk meklējam “savējos cilvēkus”, kuri ir gatavi mācīties un kļūt par profesionāļiem, un attīstīties tālāk kopā ar uzņēmumu.

– Kāds ir Tavs dzīves moto?
Padarīt šķietami neiespējamo iespējamu. Citreiz, kad priekšā liels darba apjoms vai kāds grūtāks, vai sarežģītāks darījums, šķiet neiespējami saredzēt finišu, bet citreiz pietiek vien atļaut sev galvā ielaist domu: “Vai nebūtu lieliski, ja tas izdotos?”, lai viss
notiktu.

Latvijas mežsaimniecības jaunā paaudze meklē savai komandai jaunus kolēģus!

Atvērtās vakances