Privātais mežs

Mēs veidojam jaunus standartus mežsaimniecībā

Uzziniet, ar kādiem pakalpojumiem mēs varam jums palīdzēt!

Meža īpašumu iegāde

Pērkam mežu kopā ar zemi visos Latvijas novados. Ja jums ir skaidrs, ka ne jūs, ne jūsu ģimenes locekļi nevēlas nodarboties ar meža apsaimniekošanu vai nevēlaties veikt papildu ieguldījumus īpašuma vērtības palielināšanā, ir ieteicams apsvērt meža pārdošanu kopā ar zemi. Pie mums jūsu mežam būs gaiša nākotne.

Lauksaimniecības zemes iegāde

Saprotams, ka ne katram ir laiks pašam kopt savu lauksaimniecības zemi; turklāt lauksaimniecības zemes nomas ienesīgums, mēdz būt zems. Tāpēc naudas un laika ziņā labākais risinājums var būt lauksaimniecības zemes pārdošana. Sadarbojamies gan ar lopkopjiem, gan graudkopjiem, tāpēc zinām, kuros reģionos šobrīd ir paaugstināta interese par pirkšanu un līdz ar to arī izdevīgāka cena. Pērkam arī aizaugušu vai atmatā esošu lauksaimniecības zemi, lai to atjaunotu un atkal varētu izmantot lauksaimniecībā.

Ciršanas tiesību iegāde

Ja esat zemes īpašnieks, kurš pats  nodarbojas ar meža apsaimniekošanu un pēc noteiktā Meža likuma, izstrādājot mežu vēlaties to atjaunot, jums viss piemērotākais būtu  ciršanas tiesību pārdošana. Mēs piedāvājam kompleksu risinājumu – no īpašuma izvērtēšanas līdz ciršanas darbu organizēšanai un jauna meža stādīšanai.

Nekustamo īpašumu iegāde

Mēs esam vadošā nekustamo īpašumu uzņēmums, kurš specializējas īpašumu iegādē no īpašniekiem, kuriem nepieciešams ātrs un vienkāršs risinājums. Mūsu ekspertu komanda ir apņēmusies nodrošināt jums vislabāko iespējamo piedāvājumu par jūsu īpašumu neatkarīgi no stāvokļa vai atrašanās vietas.

Lūdz padomu mūsu speciālistiem

Mēs uzņemamies atbildību par visu meža dzīves ciklu. Sadarbojoties ar mums, mežsaimniecības darbi neaprobežojas tikai ar mežizstrādi.