Privātais mežs

Latvijas privāto mežu īpašnieku partneris Nr. 1

Mēs, SIA Privātais mežs,  saprotam, ka mežs ir mūsu tautas lielākā bagātība, – tikai dažas valstis var teikt, ka vairāk nekā puse to teritorijas ir klāta ar zaļo zeltu. Papildus ekonomiskajiem ieguvumiem mežam ir arī nozīmīga loma mūsu kultūras mantojumā.

Tāpēc uzskatām, ka mežs ir jāsaglabā nākamajām paaudzēm. Dabai draudzīgā veidā, katra nozāģētā koka vietā stādot jaunu un respektējot meža dzīves ciklu.

Mūsu uzņēmums ir lepns LTRK – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs. Tas nozīmē, ka mēs pievēršam īpašu uzmanību sniegto pakalpojumu kvalitātei un attieksmei pret cilvēkiem, ar kuriem sadarbojamies.

2023.gadā SIA Privātais Mežs ir sertificēts kā “A” klases līderis savā lieluma kategorijā un darbības nozarē.

Šis sertifikāts apstiprina:

  • Ilgtermiņa panākumus nozarē;
  • Finansiālo stabilitāti un zemu maksātnespējas risku, veidojot darījuma attiecības ar SIA Privātais Mežs;
  • Nevainojamu reputāciju vietējā un ārvalstu uzņēmējdarbības vidē;
  • Augsto kredītspēju un augstāko kredītlimitu uzņēmumam nekā citiem tāda paša lieluma uzņēmumiem nozarē;
  • SIA Privātais Mežs ir pievilcīgākais biznesa partneris 2023. gadā.

SIA Privātais Mežs atbilst stingrākajiem atlases kritērijiem un ir sertificēts ar EUROPEAN BUSINESS MASTERS sertifikātu.

Mūsu mērķis ir katra nozāģētā koka vietā iestādīt desmit jaunus!

Mūsu komandu raksturo vienkārša vēlme – darīt labāk

Privātajiem zemes īpašniekiem ir nepieciešams atbalsts prasmīgā sava īpašuma apsaimniekošanā. Saprotam to, jo ievērojama mūsu komandas daļa ir mežsaimnieki vairākās paaudzēs.

Vēl nesen zemes īpašniekiem bija gluži vai jāizvēlas, kas ir svarīgāk, – laiks vai nauda. Ja bija zināšanas un labas pazīšanās, varēji sev vēlamos pakalpojumus pasūtīt pa daļām no dažādiem uzņēmumiem, taču tam, gluži kā pilnas slodzes darbā, bija jāpatērē daudz sava laika. Savukārt to uzņēmumu, kas piedāvāja kompleksus pakalpojumus, cenas, attāluma dēļ bija ļoti “uzpūstas”, tā ka īpašnieks naudas ziņā stipri zaudēja. 

Tieši tāpēc radās SIA Privātais mežs darba modelis. Esam noslēguši sadarbības līgumus ar kokzāģētavām un sadarbības partneriem ar kuriem esam noteikuši prioritārās jomas un izstrādāti procesi – tas viss, lai taupītu jūsu laiku un naudu.

Veidojam jaunus standartus

Sia Privātais mežs, koncentrējas uz dabai draudzīgu meža apsaimniekošanu. Nākotnē mūsu misija ir katra nozāģētā koka vietā iestādīt vismaz desmit jaunus. Tuvojamies šim mērķim – 2020. gadā katra nozāģētā koka vietā iestādījām četrus stādus. Bet kļūs vēl labāk!

Mūsu standarts- īpašniekiem draudzīga meža apsaimniekošana. Tas nozīmē elastību, caurredzamību un uz klientu vērstu pieeju. Saprotam, ka cilvēks, kurš strādā pilnu slodzi citā jomā, ir aizņemts ar savu ikdienu. Tieši šī iemesla dēļ arī veicam cirsmu pārbaudes: ja īpašnieks dzīvo citā Latvijas daļā, nevar gaidīt, ka viņš pārbaudīs piedāvājumu sniedzēju fona informāciju, sazināsies ar kokzāģētavām, pastāvīgi uzraudzīs darbu un kontrolēs kopšanas kvalitātes līmeni…

Ar mums būsiet informēti par detaļām, un tajā pašā laikā problēmas risināšana paliks mūsu ziņā. Pilnīga caurredzamība un bez lieka uztraukuma.

Mūsu priekšrocības

Kopš 2012. gada mēs piedāvājam alternatīvu meža īpašniekiem, kuri vēlas saņemt visaptverošu risinājumu no viena uzņēmuma, nevis desmit dažādiem. Mes sadarbojamies ar labākajiem meža speciālistiem un sadarbības partneriem, lai taupītu jūsu naudu, un, vēl svarīgāk, – jūsu laiku.

Dabai draudzīgs skats uz mežsaimniecību

Ticam ilgtspējīgai meža apsaimniekošanai un aktīvi strādājam, lai mazinātu savas ekoloģiskās pēdas nospiedumu. Esam izvirzījuši sev meža atjaunošanas standartu: mūsu mērķis ir iestādīt desmit jaunus kokus uz katru koku, ko nocērtam.

Šobrīd katra nocirstā koka vietā stādām piecus jaunus kokus, un esam viens no nedaudziem mežsaimniecības uzņēmumiem, kas ir iekļāvuši šo principu savos standartos.

Mūsu mērķis ir katra nozāģētā koka vietā iestādīt desmit jaunus kokus.

Mūsu misija

Izvirzām jaunus standartus, būdami labākais partneris Latvijas mežā!

Mūsu vīzija

Būt par vienu no nedaudziem mežsaimniecības uzņēmumam Latvijā, kas aptver visu meža dzīves ciklu, – no sēklas līdz galaproduktam!

Latvijas mežsaimniecības jaunā paaudze meklē savai komandai jaunus kolēģus!

Atvērtās vakances