Privātais mežs

Ciršanas tiesību iegāde

Ja esat zemes īpašnieks, kurš pats  nodarbojas ar meža apsaimniekošanu un pēc noteiktā Meža likuma, izstrādājot mežu vēlaties to atjaunot, jums viss piemērotākais būtu  ciršanas tiesību pārdošana. Mēs piedāvājam kompleksu risinājumu – no īpašuma izvērtēšanas līdz ciršanas darbu organizēšanai un jauna meža stādīšanai.

Sagatavojam sākotnējo cenas piedāvājumu, pamatojoties uz meža apsaimniekošanas plānu, ortofotogrāfijām un mums pieejamajiem datiem. Pec to izvērtēšanas ar prieku tiksimies mežā pirms darījuma, lai precizētu nianses. Mēs ticam, ka jāsniedz precīzs un objektīvs pārskats, saprotot, ka mežs ir privātā meža īpašnieka vērtība. Zemes īpašnieku zināšanu celšana par meža dzīves ciklu un ilgtspējīgu dabas apsaimniekošanu ir loģiska mūsu sadarbības sastāvdaļa. Pēdējo 2 gadu laikā mūsu ikgadējo meža darījumu apjoms Latvijā ir audzis katru gadu

Pateicoties sadarbības partneriem un speciālistiem ar ilggadēju pieredzi, varam iegādāties mežizstrādes tiesības visā Latvijā. Lieli mežizstrādes apjomi nodrošina labāku  cenas piedāvājumu gan no mežizstrādātājiem, gan kokzāģētavām. Tas nozīmē lielākus ienākumus Jums!

Lūdz padomu mūsu speciālistiem

Mēs uzņemamies atbildību par visu meža dzīves ciklu. Sadarbojoties ar mums, mežsaimniecības darbi neaprobežojas tikai ar mežizstrādi.