Mūsu mērķis ir katra nozāģētā koka vietā iestādīt desmit jaunus.

Mūsu komandu raksturo vienkārša vēlme – darīt labāk

Privātajiem zemes īpašniekiem ir nepieciešams atbalsts prasmīgā sava īpašuma apsaimniekošanā. Saprotam to, jo ievērojama mūsu komandas daļa ir mežsaimnieki vairākās paaudzēs.

Vēl nesen zemes īpašniekiem bija gluži vai jāizvēlas, kas ir svarīgāk, – laiks vai nauda. Ja bija zināšanas un labas pazīšanās, varēji sev vēlamos pakalpojumus pasūtīt pa daļām no dažādiem uzņēmumiem, taču tam, gluži kā pilnas slodzes darbā, bija jāpatērē daudz sava laika. Savukārt to uzņēmumu, kas piedāvāja kompleksus pakalpojumus, cenas, attāluma dēļ bija ļoti “uzpūstas”, tā ka īpašnieks naudas ziņā stipri zaudēja. 

Tieši tāpēc radās SIA Privātais mežs darba modelis. Esam noslēguši sadarbības līgumus ar kokzāģētavām un sadarbības partneriem ar kuriem esam noteikuši prioritārās jomas un sadarbības procesu – tas viss, lai taupītu jūsu laiku un naudu.

Veidojam jaunus standartus

Sia Privātais mežs, koncentrējas uz dabai draudzīgu meža apsaimniekošanu. Nākotnē mūsu misija ir katra nozāģētā koka vietā iestādīt vismaz desmit jaunus. Tuvojamies šim mērķim – 2020. gadā katra nozāģētā koka vietā iestādījām četrus stādus. Bet kļūs vēl labāk!

Mūsu standarts – īpašniekiem draudzīga meža apsaimniekošana. Tas nozīmē elastību, caurredzamību un uz klientu vērstu pieeju. Saprotam, ka cilvēks, kurš strādā pilnu slodzi citā jomā, ir aizņemts ar savu ikdienu. Tieši šī iemesla dēļ arī veicam cirsmu pārbaudes: ja īpašnieks dzīvo citā Latvijas daļā, nevar gaidīt, ka viņš pārbaudīs piedāvājumu sniedzēju pamatinformāciju, sazināsies ar kokzāģētavām, pastāvīgi uzraudzīs darbu un kontrolēs kopšanas kvalitātes līmeni…

Ar mums būsiet informēti par detaļām, un tajā pašā laikā problēmas risināšana paliks mūsu ziņā. Pilnīga caurredzamība un bez lieka uztraukuma.

Mūsu priekšrocības

Kopš 2012. gada SIA Privātais mežs, piedāvā alternatīvu meža īpašniekiem, kuri vēlas saņemt visaptverošu risinājumu no viena uzņēmuma, nevis desmit dažādiem. Mes sadarbojamies ar labākajiem meža speciālistiem un sadarbības partneriem, lai taupītu jūsu naudu, un, vēl svarīgāk – jūsu laiku.

Dabai draudzīgs skats uz mežsaimniecību

Ticam ilgtspējīgai meža apsaimniekošanai un aktīvi strādājam, lai mazinātu savas ekoloģiskās pēdas nospiedumu. Esam izvirzījuši sev meža atjaunošanas standartu: mūsu mērķis ir iestādīt desmit jaunus kokus prēt katru koku, ko nocērtam.

Šobrīd katra nocirstā koka vietā stādām piecus jaunus kokus, un esam viens no nedaudziem mežsaimniecības uzņēmumiem, kas ir iekļāvuši šo principu savos standartos.

Mūsu mērķis ir katra nozāģētā koka vietā iestādīt desmit jaunus kokus.

Mūsu misija

Izvirzām jaunus standartus, būdami labākais partneris Latvijas mežā!

Mūsu vīzija

Būt par vienu no nedaudziem mežsaimniecības uzņēmumam Latvijā, kas aptver visu meža dzīves ciklu – no sēklas līdz galaproduktam!

Lūdz padomu mūsu speciālistiem

Mēs uzņemamies atbildību par visu meža dzīves ciklu. Sadarbojoties ar mums, mežsaimniecības darbi neaprobežojas tikai ar mežizstrādi.

Bezmaksas cenas pieprasījums Iepazīstieties ar mūsu komandu
Mežsaimniecība

Edvīns Bogdanovs

E: edvins@privataismezs.lv

T: +371 22332681

Nekustamais īpašums

Oskars R. Buls

E: oskars@privataismezs.lv

T: +371 25909250

Lauksaimniecība

Ģirts Kalniņš

E: girts@privataismezs.lv

T: +371 26005949

Zemes īpašnieks, lūdziet mūsu speciālistiem bezmaksas padomu vai piedāvājumu

    Pakalpojums*

    *Pārbaudiet, vai ir aizpildīti nepieciešamie lauki.

    Sazināties